full page

Про компанію


Потенциал-4

Науково-інженерний центр «Потенціал-4» понад 20 років присвятив науковим дослідженням, конструкторським розробкам та впровадженню новітніх технологій в сфері очищення різних категорій стічних вод.

Застосування інноваційних технологій і комплексний підхід до інженерного проектування, високий рівень професійності та багаторічний досвід компанії забезпечує реалізацію технічно доцільних, економічно обґрунтованих та раціональних рішень для кожного конкретного об’єкту.
Завдяки інтегрованому підходу компанії до впровадження очисних споруд забезпечується дотримання вимог охорони навколишнього середовища, безпечна та ефективна експлуатація об’єкту в процесі його функціонування.
Співпраця та обмін досвідом з науковими центрами та провідними світовими виробниками водоочисного обладнання надає можливість комплексно вирішувати найскладніші завдання у сфері водовідведення та очистки стічних вод.
Компанія виконує науково-дослідні, проектно-конструкторські, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, спрямовані на впровадження прогресивних технологій та обладнання для очищення стічних вод, обробки та утилізації осаду (відходів), що утворюються в процесі очистки.
Кожному клієнту компанія запропонує раціональний метод очистки, доцільний варіант проектних конструктивних рішень, ефективне енергозберігаюче обладнання, надійну автоматизовану систему управління та гарантований результат.

За роки діяльності компанією розроблено та впроваджено понад 450 проектів природоохоронного напрямку.

Серед них споруди очистки виробничих вод (Рижська фабрика «Лента», Чигиринська хутряна фабрика, ВАТ «Черкаське Хімволокно», Новомосковська трикотажна фабрика; комбінат по переробці насіння соняшника «Каргіл», м’ясокомбінати СП «Векка», МПП «Відродження», МПП «Європродукт»; пивзаводи «Славутич», «Янтар»; кондитерська фабрика «Ліконф»), господарсько-побутових стічних вод (рекреаційно-оздоровчі заклади «Рось», «Рута», «Мостобуд», «Відродження», «Харків», «Зелений порт»; Одеська, Новгород-Сіверська, Рівненська, Житомирська митниці; котеджні містечка «Вишеньки», «Северинівна», с. Федорівка, с.м.т. Світлодарськ), дощових вод та вод від миття транспорту (ТОВ «Вольво-Україна», трамвайне та тролейбусне депо, автомийки, території пивзаводів «Славутич» і «Янтар»; парків «Феофанія» та «Перемога»; виробничо-складського комплексу «Руукі Україна», логістичного комплексу «Рошен», ЗАТ «Дніпровська Пристань») та багато інших.

Науково-інженерний центр «Потенціал-4» входить до групи компаній, започаткованих в 1976 році, є колективним членом Корпорації УКРБУД та Всеукраїнської громадської асоціації виробників водоочисної техніки та питної води.

Науково-інженерний центр Науково-інженерний центр потенціал Науково-інженерний центр нагороди Науково-інженерний центр відзнаки
Потенциал-4