full page

Технології очисткиОчистка дощових та талих вод


 

Дощові та талі води з урбанізованих територій значно впливають на погіршення якості води водойм. Ступінь забруднення цієї категорії вод  залежить від ряду факторів: географічного розташування, кліматичних умов, інтенсивності та тривалості випадання атмосферних опадів, забрудненості повітряного басейну, санітарного стану басейну водозбору, виду поверхневих покриттів територій; наявності поблизу промислових зон, автомобільних доріг та об’єму транспортних навантажень.

Очистка стоків миття техніки

Технологія очищення та відведення зворотних вод від миття транспорту, розроблена НІЦ „Потенціал-4”, забезпечує очищення забруднених вод до нормативних показників та спрямована на збереження та раціональне використання водних ресурсів, що є особливо актуальним зважаючи на стрімко зростаючий дефіцит чистої води на всій планеті.


МБР-технології


 

Науково-інженерний центр «Потенціал-4» у співробітництві з компанією RWB Afvalwater (Голландія) пропонує технологію мембранних біореакторів (МБР) з використанням занурених порожнинноволоконних мембран виробництва Mitsubishi Rayon Engineering (Японія).