full page

Очистка стічних вод


Науково-інженерний центр «Потенціал-4» спеціалізується на водовідведенні та очищенні зворотних вод, а саме:


Виробничих стічних вод. Це підприємства переважно харчової та легкої промисловості, зворотні води від миття техніки
(дивитись технологію)
Господарсько-побутових стічних вод. Це води від житлової забудови, споруд соціально-культурного призначення, лікувально-оздоровчих закладів
(дивитись технологію), котеджів та груп окремо розташованих будівель (дивитись технологію)
Поверхневого стоку (дощових та талих вод). Це забруднені води з урбанізованих територій – житлової забудови, промислових підприємств, станцій технічного обслуговування, автозаправних станцій, полігонів відходів, звалищ (дивитись технологію)

Порядок виконання робіт
1. Аналіз вихідних даних, прийняття основних проектних рішень, складання комерційної пропозиції  з зазначенням вартості капітальних та експлуатаційних затрат, термінів виконання робіт по етапам та умов фінансування, гарантійні зобов’язання.
2. Розробка проектно-кошторисної документації та захист в експертизі прийнятих рішень.
3. Загальнобудівельні роботи.
4. Комплектація обладнанням – 80% попередня оплата, 20% по факту поставки, можливо  чергами згідно  вартості контрактів на постачання.
6. Спецмонтажні роботи.
7. Пусконалагоджувальні роботи.

Гарантійні зобов’язання
Ми гарантуємо обслуговування встановленого обладнання в період дії гарантії згідно паспорту обладнання. Після завершення пусконалагоджувальних робіт на очисних спорудах та здачі їx в експлуатацію ми передаємо  замовнику комплект експлуатаційної документації, навчаємо операторів з видачею їм посвідчень на право  виконання  обов’язків оператора очисних споруд. По окремому договору ми виконуємо сервісне обслуговування очисних споруд, включаючи забезпечення їх реагентами та комплектуючими.


<< Назад